K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 37X49X8 - 04070554
14,67incl. BTW
14,67incl. BTW

14,67incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,93" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,45" |
| Binnendiameter Metrisch | 37,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 49,00 mm |
| Dikte | 8,00 mm (0,32 Duim) |
|---|---|
| Buitendiameter | 49,00 mm (1,93") |
| Binnendiameter | 37,00 mm (1,45") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,32" |
