K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 37X50X11 - 04070555
15,39incl. BTW
15,39incl. BTW

15,39incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,97" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,45" |
| Binnendiameter Metrisch | 37,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 50,00 mm |
| Dikte | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Buitendiameter | 50,00 mm (1,97") |
| Binnendiameter | 37,00 mm (1,45") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,43" |
