K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 38X50X10.5 - 04070556
18,48incl. BTW
18,48incl. BTW

18,48incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,97" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,48" |
| Binnendiameter Metrisch | 38,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 50,00 mm |
| Dikte | 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Buitendiameter | 50,00 mm (1,97") |
| Binnendiameter | 38,00 mm (1,48") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,41" |
