K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 39X51X8/10.5 - 04070559
14,67incl. BTW
14,67incl. BTW

14,67incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,01 |
| Imperiale Binnendiameter | 1,54" |
| Binnendiameter Metrisch | 39,00 mm |
| Dikte | 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Buitendiameter | 51,00 mm (2,01") |
| Binnendiameter | 39,00 mm (1,54") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,41" |
