K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 41X53X8/10.5 - 04070564
13,77incl. BTW
13,77incl. BTW

13,77incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,50 mm , 8,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,09" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,60" |
| Binnendiameter Metrisch | 41,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 53,00 mm |
| Dikte | 10,50 mm (0,41") , 8,00 mm (0,32 Duim) |
|---|---|
| Buitendiameter | 53,00 mm (2,09") |
| Binnendiameter | 41,00 mm (1,60") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,41" , 0,32" |
