K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 41X54X11 - 04070566
14,37incl. BTW
14,37incl. BTW

14,37incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,13" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,60" |
| Binnendiameter Metrisch | 41,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 54,00 mm |
| Dikte | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Buitendiameter | 54,00 mm (2,13") |
| Binnendiameter | 41,00 mm (1,60") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,43" |
