MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FORK SEAL/WIPER KIT 41MM - 04070656
58,23incl. BTW
58,23incl. BTW

58,23incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Afdichting |
| Kenmerken | Voor Kawasaki , Voor Yamaha |
|---|---|
| Binnendiameter | 41,00 mm (1,60") |
| Buitendiameter | 54,00 mm (2,13") |
| Dikte | 9,00 mm (0,35") |
