MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - SEAL KIT FORK - 04070717
47,13incl. BTW
47,13incl. BTW

47,13incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Afdichting |
| Kenmerken | Voor Gas Gas , Voor Husqvarna , Voor KTM , Voor Beta |
|---|---|
| Binnendiameter | 48,00 mm (1,89") |
| Buitendiameter | 58,00 mm (2,28") |
| Dikte | 11,50 mm (0,45) |
