SHOWA - PACKING 14/22/4.8 - 04070975
18,15incl. BTW
18,15incl. BTW

18,15incl. BTW
| Type | Voorvorkstang |
|---|---|
| Merk | SHOWA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Afdichting |
|---|---|
| Binnendiameter | 14,00 mm (0,55") |
| Binnendiameter Metrisch | 14,00 mm |
| Imperiale Binnendiameter | 0,55" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
