OHLINS - CARTRIDGE DUCATI NIX30 FGK 229 - 04130077
1.448,95incl. BTW
1.448,95incl. BTW

1.448,95incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 29.06 |
| Lengtemaat | 738,00 mm |
| Voorvorkbuisdiameter | 30,00 mm (1,18") |
| Lengte | 738,00 mm (29,06") |
|---|---|
| Model | Nix 30 |
| Productnaam | Patroon |
| Stuks | Kit |
| Merk | OHLINS |
| Rijstijl | Straat |
