OHLINS - CARTRIDGE DUCATI SCRAMBLER NIX - 04130083
1.011,72incl. BTW
1.011,72incl. BTW

1.011,72incl. BTW
| Merk | OHLINS |
|---|---|
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Patroon |
| Model | Nix 30 |
| Lengte | 784,00 mm (30,87") |
|---|---|
| Lengtemaat | 784,00 mm |
| Imperiale Lengte | 30,87" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
