MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - SLIDE BUSHING SET 36MM - 04130146
16,56incl. BTW
16,56incl. BTW

16,56incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Imperial | 0,04" |
| Thickness Metric | 1,00 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Breedte van de Buiten Borging | 0,79" |
| Buitenbus Breedte | 20,00 mm (0,79") |
| Voorvork Buisdiameter Imperiaal | 1,42" |
|---|---|
| Vorkbuis Diameter Metrisch | 36,00 mm |
| Voorvorkbuisdiameter | 36,00 mm (1,42") |
| Dikte | 1,00 mm (0,04") |
| Productnaam | Bussen |
| Stuks | Set |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Buitenbushwidth metrisch | 20,00 mm |
