OHLINS - STEERING DAMPER YAMAHA YZF R6 - 04140212
808,36incl. BTW
808,36incl. BTW

808,36incl. BTW
| Type | Besturing |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 2,48" |
| Lengtemaat | 63,00 mm |
| Lengte | 63,00 mm (2,48") |
| Productnaam | Demper Kit |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
|---|---|
| Stuks | Kit |
| Stijl | Standaard Beugel |
| Merk | OHLINS |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
