OHLINS - STEERING DAMPER YAMAHA YZF R1/ - 04140397
482,98incl. BTW
482,98incl. BTW

482,98incl. BTW
| Type | Besturing |
|---|---|
| Merk | OHLINS |
| Stuks | Kit |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Productnaam | Demper Kit |
|---|---|
| Lengte | 68,00 mm (2,68") |
| Lengtemaat | 68,00 mm |
| Imperiale Lengte | 2,68" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
