OHLINS - STEERING DAMPER UNIVERSAL STRO - 04140608
533,83incl. BTW
533,83incl. BTW

533,83incl. BTW
| Merk | OHLINS |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Stuurdemper |
| Model | Zwarte Lijn |
|---|---|
| Lengte | 63,00 mm (2,48") |
| Lengtemaat | 63,00 mm |
| Imperiale Lengte | 2,48" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
