OHLINS - STEERING DAMPER UNIVERSAL STRO - 04140610
533,83incl. BTW
533,83incl. BTW

533,83incl. BTW
| Merk | OHLINS |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Stuurdemper |
| Model | Zwarte Lijn |
|---|---|
| Lengte | 120,00 mm (4,74") |
| Lengtemaat | 120,00 mm |
| Imperiale Lengte | 4,74" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
