OHLINS - SHOCK BMW R 1200 GS FRONT S46E - 04310088
737,18incl. BTW
737,18incl. BTW

737,18incl. BTW
| Type | Coilover Monotube |
|---|---|
| Afstellingstype | Verstelbare Terugslagdemping , Verstelbare Veer Voorbelasting |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Reservoirlocatie | Op de Rug Dragen |
| Boormaat in metrisch | 46,00 mm |
| Boormaat Imperial | 1,81" |
| Lijnveercoëfficiënt Metric | 5,30 kg/mm |
| Uitzonderlijke lengte-metric | 337,00 mm |
| Dempingsmethode | Emulsie |
| Boordiameter | 46,00 mm (1,81") |
|---|---|
| Merk | OHLINS |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Geel , Chrom |
| Productnaam | Schokdemper |
| Materiaal | Staal , Aluminium |
| Montagepositie | Voor |
| Verlengde Lengte | 337,00 mm (13,27") |
| Lineaire Veerstijfheid | 5,30 kg/mm (296,79 lb/in) |
| Verlengde Lengte Imperiaal | 13,27" |
