MAIER - SHIELD HEAT 12X40 - 05210928
97,73incl. BTW
97,73incl. BTW

97,73incl. BTW
| Merk | MAIER |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 40" |
| Lengtemaat | 102 cm |
| Breedte Imperial | 12 |
| Breedte (Metrisch) | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm (12") |
| Lengte | 102 cm (40") |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium , Glasvezel |
| Productnaam | Warmte Tegel |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Sneeuw |
