MOTION PRO - CABLE REPLAC FOR 06320494 - 06501047
13,76incl. BTW
13,76incl. BTW

13,76incl. BTW
| Type | Sluiten |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 87 cm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 87 cm (34-1/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 34-1/4" |
