MOTION PRO - CABLE THROT KTM PUSH/PULL - 06501056
18,82incl. BTW
18,82incl. BTW

18,82incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 79,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 79,5 cm (31-1/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 31-1/4" |
