MOTION PRO - CABLE THR SUZ PUSH/PULL - 06501152
21,56incl. BTW
21,56incl. BTW

21,56incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 89,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Behuizingslengte | 89,5 cm (35-1/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Grootte | Standaard |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 35-1/4" |
