MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE YAM - 06501364
16,88incl. BTW
16,88incl. BTW

16,88incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 70 cm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 70 cm (27-1/2") |
| Housing Material | Vinyl |
| Basisafwerking | Plat |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Plat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Huisvestingslengte imperiaal | 27-1/2" |
