MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE YAM - 06501538
28,98incl. BTW
28,98incl. BTW

28,98incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Reismetriek | 10,8 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 30" |
| Woonlengte-metrisch | 76 cm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 76 cm (30") |
| Reis | 10,8 cm (4-1/4") |
| Ellebooghoek | 90 Graden |
|---|---|
| Housing Material | Vinyl |
| Basisafwerking | Plat |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Plat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Reis Imperial | 4-1/4" |
