MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE KAW - 06501703
22,93incl. BTW
22,93incl. BTW

22,93incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 95 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingslengte | 95 cm (37-3/8") |
| Housing Material | Vinyl |
| Basisafwerking | Plat |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Plat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Huisvestingslengte imperiaal | 37-3/8" |
