MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - SCREW FLOAT BOWL MAX16MM - 10500380
5,99incl. BTW
5,99incl. BTW

5,99incl. BTW
| Type | Floatkom |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Stuks | 4-Pack |
| Productnaam | Schroef |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Lengte | 16,00 mm (0,63") |
| Lengtemaat | 16,00 mm |
| Imperiale Lengte | 0,63" |
