MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - GEN. MIK MOUNTING FLANGE - 10500462
17,30incl. BTW
17,30incl. BTW

17,30incl. BTW
| Type | Carburateur |
|---|---|
| Breedte (Metrisch) | 1,42" |
| Breedte | 36,00 mm (1,42") |
| Model | Mikuni |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Bevestigingsflens |
|---|---|
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Breedte Imperial | 36,00 mm |
