MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - GEN. MIK MOUNTING FLANGE - 10500464
21,72incl. BTW
21,72incl. BTW

21,72incl. BTW
| Type | Carburateur |
|---|---|
| Breedte (Metrisch) | 1,57" |
| Breedte | 40,00 mm (1,57") |
| Model | Mikuni |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Bevestigingsflens |
|---|---|
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Breedte Imperial | 40,00 mm |
