MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO FRONT - 17102322
111,32incl. BTW
111,32incl. BTW

111,32incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
| Dikte | 4,5 mm |
| Buitendiameter | 310 mm |
| Binnendiameter | 165,0 mm |
| Model | Halo |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 195,0 mm |
