MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO T-FLOATER FT - 17104069
469,99incl. BTW
469,99incl. BTW

469,99incl. BTW
| Type | Tweedelig (Zwevend) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Buitendiameter | 330 mm (13") |
| Binnendiameter | 94 mm (3-45/64") |
| Model | Halo |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Aluminium , Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Zwart , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Volledig Zwevend |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 110,0 mm |
