DRAG SPECIALTIES - HEAT SHIELD FLAME SKULL - 18610102
147,43incl. BTW
147,43incl. BTW

147,43incl. BTW
| Merk | DRAG SPECIALTIES |
|---|---|
| Past buisdiameter metrisch | 50,8 mm - 57,2 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Past op pijpdiameter | 50,8 mm - 57,2 mm (2" - 2-1/4") |
| Imperiale Lengte | 10" |
| Lengtemaat | 25,5 cm |
| Lengte | 25,5 cm (10") |
|---|---|
| Model | Vurige Schedel |
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Warmteschild |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Universeel |
| Past pijpdiameter imperiaal | 2" - 2-1/4" |
