MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - WRAP EXHAUST-BLK 1X 50' - 18610340
61,65incl. BTW
61,65incl. BTW

61,65incl. BTW
| Type | Uitlaat |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 50" |
| Lengtemaat | 15,2 m |
| Breedte Imperial | 1 |
| Breedte (Metrisch) | 25,4 mm |
| Breedte | 25,4 mm (1") |
| Lengte | 15,2 m (50 Voeten) |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Wrap |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw |
