DRAG SPECIALTIES - MUFFLER PACKING 11X16X1 - 18610696
28,77incl. BTW
28,77incl. BTW

28,77incl. BTW
| Merk | DRAG SPECIALTIES |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 16" |
| Lengtemaat | 40,5 cm |
| Breedte Imperial | 11" |
| Breedte (Metrisch) | 28 cm |
|---|---|
| Breedte | 28 cm (11") |
| Lengte | 40,5 cm (16") |
| Productnaam | Uitlaatpakking |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
