CHAMPION - CHAMPION S-PLUG 8698-1 - 21030312
12,10incl. BTW
12,10incl. BTW

12,10incl. BTW
| Type | Type Weerstand |
|---|---|
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Terminalconfiguratie | Verwijderbare Moer |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 16 mm |
| Hexgrootte Imperial | 9/16" |
| Thread bereik metriek | 19 mm |
| Draadbereik | 19 mm (3/4") |
| Draadmaat | 10 mm |
|---|---|
| Merk | CHAMPION |
| Stijl | 8698-1 |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | Powersport |
| Inbusmaat | 16 mm (5/8") |
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Warmteregime | 61 |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
