CHAMPION - CHAMPION S-PLUG L78C - 21030315
5,84incl. BTW
5,84incl. BTW

5,84incl. BTW
| Type | Niet-weerstandstype |
|---|---|
| Metrische Vonkenafstand | 0,6 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,025" |
| Terminalconfiguratie | Verwijderbare Moer |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 21 mm |
| Hexgrootte Imperial | 13/16" |
| Thread bereik metriek | 12 mm |
| Draadbereik | 12 mm (15/32") |
| Draadmaat | 14 mm |
|---|---|
| Merk | CHAMPION |
| Stijl | L78C |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | Koper Plus |
| Inbusmaat | 21 mm (13/16") |
| Vonkafstand | 0,6 mm (0,025") |
| Warmteregime | 78 |
| Draad Bereik Imperiaal | 15/32" |
