CHAMPION - CHAMPION S-PLUG RJ19LM - 21030319
5,95incl. BTW
5,95incl. BTW

5,95incl. BTW
| Type | Type Weerstand |
|---|---|
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Terminalconfiguratie | Solide Terminal |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV |
| Metrische Zeskantmaat | 21 mm |
| Hexgrootte Imperial | 3/4" |
| Thread bereik metriek | 9,5 mm |
| Draadbereik | 9,5 mm (3/8") |
| Draadmaat | 14 mm |
|---|---|
| Merk | CHAMPION |
| Stijl | RJ19LM |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | Koper Plus |
| Inbusmaat | 21 mm (13/16") |
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Warmteregime | 19 |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/8" |
