CHAMPION - CHAMPION S-PLG P-RG6HCC - 21030365
4,53incl. BTW
4,53incl. BTW

4,53incl. BTW
| Type | Type Weerstand |
|---|---|
| Thread bereik metriek | 19 mm |
| Hexgrootte Imperial | 5/8" |
| Metrische Zeskantmaat | 16 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
| Draadbereik | 19 mm (3/4") |
| Draadmaat | 10 mm |
| Warmteregime | 6 |
|---|---|
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Inbusmaat | 16 mm (5/8") |
| Model | Koper Plus |
| Productnaam | Bougie |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rg6hcc |
| Merk | CHAMPION |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
