CHAMPION - CHAMPION S-PLUG RK2DC - 21030421
25,36incl. BTW
25,36incl. BTW

25,36incl. BTW
| Type | Type Weerstand |
|---|---|
| Thread bereik metriek | 19 mm |
| Hexgrootte Imperial | 9/16" |
| Metrische Zeskantmaat | 14 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Terminalconfiguratie | Solide Terminal |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
| Draadbereik | 19 mm (3/4") |
|---|---|
| Draadmaat | 10 mm |
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Inbusmaat | 14 mm (9/16") |
| Productnaam | Bougie |
| Stuks | Elk |
| Stijl | RK2DC |
| Merk | CHAMPION |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
