CHAMPION - CHAMPION S-PLUG P-RG4HCC - 21030429
4,17incl. BTW
4,17incl. BTW

4,17incl. BTW
| Type | Type Weerstand |
|---|---|
| Hexgrootte Imperial | 5/8" |
| Metrische Zeskantmaat | 16 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Terminalconfiguratie | Verwijderbare Moer |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
| Draadbereik | 19 mm (3/4") |
| Draadmaat | 10 mm |
|---|---|
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Inbusmaat | 16 mm (5/8") |
| Productnaam | Bougie |
| Stuks | Elk |
| Stijl | RG4HCC |
| Merk | CHAMPION |
| Thread bereik metriek | 19 mm |
