CHAMPION - CHAMPION S-PLUG REA6YC - 21030430
14,86incl. BTW
14,86incl. BTW

14,86incl. BTW
| Type | Type Weerstand |
|---|---|
| Hexgrootte Imperial | 5/8" |
| Metrische Zeskantmaat | 16 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Terminalconfiguratie | Verwijderbare Moer |
| Vonkgap Imperial | 0,031 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,8 mm |
| Draadmaat | 14 mm |
|---|---|
| Vonkafstand | 0,8 mm (0,031") |
| Inbusmaat | 16 mm (5/8") |
| Productnaam | Bougie |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rea6yc |
| Merk | CHAMPION |
| Thread bereik metriek | 26,5 mm |
