CHAMPION - CHAMPION PLUG RA8HC/24PK - 21030438
178,60incl. BTW
178,60incl. BTW

178,60incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Verwijderbare Moer |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 17,5 mm |
| Hexgrootte Imperial | 11/16" |
| Thread bereik metriek | 19,1 mm |
| Elektrodetipmateriaal | Nikkellegering |
| Type Middenelektrode | Standaard |
|---|---|
| Merk | CHAMPION |
| Stijl | Koper Plus |
| Stuks | 24-Pack |
| Productnaam | Bougie |
| Model | RA8HC |
| Inbusmaat | 17,5 mm (11/16") |
| Warmteregime | 8 |
| Draadmaat | 14 mm |
| Draadbereik | 19,1 mm (3/4") |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
