K&S TECHNOLOGIES - ON-OFF SWITCH FOR 1 - 21060245
44,39incl. BTW
44,39incl. BTW

44,39incl. BTW
| Type | Aan/Uit |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Diameter Klemgebied | 25 mm (1") |
| Ampère | 6 A |
| Materiaal | Plastic |
| Productnaam | Schakelaar |
|---|---|
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Klemgebieddiameter metrisch | 25 mm |
