K&S TECHNOLOGIES - TURNSIGNAL SWITCH OFF RD - 21060353
92,72incl. BTW
92,72incl. BTW

92,72incl. BTW
| Type | Koplamp , Richtingaanwijzer , Hoog/Laag |
|---|---|
| Klemgebieddiameter metrisch | 22 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Diameter Klemgebied | 22 mm (7/8”) |
| Schakelaar Activering | Drukknop |
| Productnaam | Schakelaar |
|---|---|
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood , Blauw |
| Basiskleur | Zwart , Rood , Blauw |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Klemgebied diameter imperial | 7/8" |
