K&S TECHNOLOGIES - UNIV TURN SWITCH LEFT DOT - 21060378
116,64incl. BTW
116,64incl. BTW

116,64incl. BTW
| Type | Richtingaanwijzer , Klinker , Hoog/Laag |
|---|---|
| Klemgebieddiameter metrisch | 22 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Diameter Klemgebied | 22 mm (7/8”) |
| Ampère | 6 A |
| Schakelaar Activering | Drukknop , Rocker |
|---|---|
| Productnaam | Schakelaar |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart , Grijs , Blauw |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Klemgebied diameter imperial | 7/8" |
