K&S TECHNOLOGIES - BRK LITE SWITCH SPRG TYPE - 21060430
9,86incl. BTW
9,86incl. BTW

9,86incl. BTW
| Type | Remlicht |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 8" |
| Lengtemaat | 20 cm |
| Lengte | 20 cm (8") |
| Productnaam | Schakelaar |
|---|---|
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Rijstijl | Straat |
