K&S TECHNOLOGIES - SWITCH ON/OFF 7/8 - 21060552
22,31incl. BTW
22,31incl. BTW

22,31incl. BTW
| Type | Aan/Uit |
|---|---|
| Klemgebieddiameter metrisch | 22 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Diameter Klemgebied | 22 mm (7/8”) |
| Ampère | 6 A |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Productnaam | Schakelaar |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Klemgebied diameter imperial | 7/8" |
