THOR - BAG THOR HELMET CAMO/ACID - 35120331
32,61incl. BTW
32,61incl. BTW

32,61incl. BTW
| Merk | THOR |
|---|---|
| Hoogte | 30,5 cm (12") |
| Sluiting | Rits |
| Lengtemaat | 40,5 cm |
| Imperiale Lengte | 16" |
| Metrische Hoogte | 30,5 cm |
| Height Imperial | 12" |
| Binnenvoering | Fleece |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Breedte Imperial | 10" |
| Breedte (Metrisch) | 25,5 cm |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Grijs |
| Kleur/Afwerking | Geel , Zwart , Grijs |
| Productnaam | Helmtas |
| Materiaal | 500D Polyester |
| Kenmerken | Handvat |
| Lengte | 40,5 cm (16") |
| Breedte | 25,5 cm (10") |
| Rijstijl | Fiets , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
