BILTWELL - BAG DRY EXFIL-65 GEN 2 B - 35160403
120,94incl. BTW
120,94incl. BTW

120,94incl. BTW
| Type | Droge Zak |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 22" |
| Metrische Hoogte | 56 cm |
| Hoogte | 56 cm (22") |
| Breedte Imperial | 12 |
| Breedte (Metrisch) | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm (12") |
| Kenmerken | Waterdicht |
|---|---|
| Model | EXFIL-65 |
| Materiaal | Nylon , Polyester , Zeildoek |
| Productnaam | Achterbag |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | BILTWELL |
| Rijstijl | Straat |
