AKRAPOVIC - HEADER SS BMW S1000RR 19 - 18120400
1.327,37incl. BTW
1.327,37incl. BTW

1.327,37incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 4-in-één Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 7,5 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 3,41 kg |
| Gewicht | 3,41 kg (7,5 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
