AKRAPOVIC - HEADER SS Z H2 - 18120490
1.154,34incl. BTW
1.154,34incl. BTW

1.154,34incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 4-in-één Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 8,8 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 4,00 kg |
| Gewicht | 4,00 kg (8,8 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
