AKRAPOVIC - HEADER SS Z900 - 18120294
883,30incl. BTW
883,30incl. BTW

883,30incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 4-naar-2-naar-1 Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 7,5 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 3,41 kg |
| Gewicht | 3,41 kg (7,5 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
